Унікальний тренінг

Унікальний тренінг

16 серпня 2019 року звичайний тренінг від Офісу перспективного розвитку з пошуку та залучення грантових можливостей видався зовсім незвичайним, а навіть – унікальним!

На наш тренінг поряд з представниками МСБ та ГО завітали 26 представників Запорізької обласної організації ветеранів України з майже всіх куточків Запорізької області.

На початку літа Запорізька обласна організація ветеранів отримала грант від Запорізької обласної державної адміністрації на реалізацію свого проекту «Пошук шляхів взаємодії інститутів громадського суспільства з органами влади», в якому Офіс перспективного розвитку виступив партнером.

Тож, надихнувшись перемогою, представники організації ветеранів прийняли рішення більш досконало оволодіти знаннями з практичних аспектів грантрайтингу та проектного менеджменту.
Команда Офісу перспективного розвитку щиро рада, що змогла відкрити нові горизонти по залученню грантових можливостей для представників ветеранського руху Запорізької області, бо в умовах сьогодення їх проекти є такими, що дійсно гостро потребують донорської фінансової підтримки.

Дякуємо Організації ветеранів за надзвичайну зацікавленість та наполегливість в опануванні досить інноваційних напрямків.
Пишаємось Вами та бажаємо міцного здоровь’я і наснаги в реалізації всіх Ваших ідей!!! Команда Офісу перспективного розвитку завжди відкрита для співпраці!