Перший обласний Форум громадських організацій Запорізької області

Перший обласний Форум громадських організацій Запорізької області

20.06.2019 року у Запоріжжі відбувся Перший обласний Форум громадських організацій Запорізької області, організований Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА.

Метою форуму було розповісти про напрацювання громадськості, місцевих організацій та налагодити співпрацю між обласною владою й громадськими організаціями області.

За підрахунком організаторів, на «Форум громадських організацій Запорізької області» зареєструвалося близько ста учасників.

Форум складався з двох частин: дискусійної платформи про розвиток громадянського суспільства, його проблеми і перспективи, презентації діяльності ключових громадських організацій та роботи у секціях.

У роботі форуму прийняла участь й керівниця Офісу перспективного розвитку Ірина Деркач, яка презентувала роботу організації.

Форум відбувся у рамках Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 08.06.2017 № 84 (зі змінами).