Зустріч з постійними партнерами ФАО ООН

Зустріч з постійними партнерами ФАО ООН

17.05.2024 відбулась дуже плідна зустріч з нашими постійними партнерами ФАО ООН. Раді були вітати в складі делегації: Джосефа Астрела (спеціаліст з планування та залучення ресурсів), Свірі Аборінгон (спеціаліст з моніторінгу та оцінювання),  Олександр Скоробогатько  (проєктний спеціаліст),  Дмитро Іванов (спеціаліст з програм надання ваучерів), Родіон Реученко (спеціаліст з моніторінгу та оцінювання)  та Максим Задніпряний (спеціаліст з безпеки).

 Протягом дня відвідали Кушугумську громаду, де:

- провели фокус-групи з потенційними бенефіціарами Кушугумської, Степненської та Комишуваської громад щодо визначення актуальних проблем та викликів і нагальних потреб для формування майбутніх програм підтримки сільських домогосподарств;

- провели моніторингову зустріч з бенефіціарами Програм ФАО;

- обсудили ефективність впроваджених програм ФАО та обмінялись ідеями щодо формування нових програм з керівництвом та представниками органів місцевого самоврядування Кушугумської громади.

Після чого провели координаційне засідання керівництва та представників Офісу перспективного розвитку та ФАО: підсумували результати співпраці, провели аналіз моніторингу потреб наших громад та сільськогосподарського сектору,  скоординували наші подальші дії на майбутнє.

Щиро дякуємо партнерам за потужну підтримку Запорізької області!