Візит голови офісу ФАО в Україні

Візит голови офісу ФАО в Україні

Раді були вітати на Запорізькій землі голову офісу ФАО в Україні - П'єра Вотьє та його команду: голову польового офісу Хушнідаа Саттарова, спеціаліста із реалізації програм - Джозефа Астрелла, помічника регіонального координатора - Анатолія Гирку.

Візит був дуже насиченим та плідним: зустріч з керівництвом ЗОВА, відвідування Кушугумської громади, спілкування з сільськими мешканцями, які є отримувачами допомоги ФАО. Під час заходів вели мову про ефективність наданої допомоги, про існуючі проблеми та потреби населення громад щодо ведення сільськогосподарської діяльності, про необхідну підтримку для малих фермерів.

Також під час візиту обсудили особливості впровадження Програм швидкого гуманітарного реагування ФАО ООН на території Запорізької області.
Питання, які були обговорені під час зустрічі є надзвичайно гострими та актуальними для наших сільських мешканців та сільськогосподарського бізнесу.

Дуже вдячні нашим партнерам за візит, який вони здійснили в такий складний час для нашого прифронтового регіону, та за підтримку, яку надає ФАО ООН, бо вона є вкрай необхідною та важливою.