Грантові можливості для ГО по підтримці ОТГ та сільського бізнесу під час війни

Грантові можливості для ГО по підтримці ОТГ та сільського бізнесу під час війни

Провели практичний вебінар "Грантові можливості для ГО по підтримці  ОТГ та сільського бізнесу під час війни"

Спікерами на заході виступили:

  • Деркач Ірина, керівниця сільськогосподарської дорадчої служби Офіс перспективного розвитку: «Актуальні грантові можливості для ГО по підтримці ОТГ та сільського бізнесу під час війни»

  • Кагадій Наталя, ГО "Асоціація чизмонгерів та сирних сомельє", керівниця департаменту ПроЧіз в Ардіс Груп: «Досвід впровадження грантових проєктів по підтримці українських крафтових сироварів»

  • Клєбанова Людмила, керівниця ГО «Всеукраїнська Рада Жінок-Фермерів»: «Досвід отримання грантів на підтримку жінок-ВПО та розвитку їх бізнесу на сільських територіях»


  • Анастасія Широкова, співзасновниця ГО "Громада": «Досвід залучення організацією зовнішнього фінансування щодо надання субгрантів на розвиток бізнесу ВПО та особам, що постраждали від війни. Презентація проєкту Back Home to UA»

  • Ємельянов Євген, керівник ГО «ВСЕСВІТ АГРО»: «Досвід облаштування спільного бізнес-простору на території сільської громади».

Офіс перспективного розвитку завершив проведення практичних вебінарів щодо залучення зовнішнього фінансування для розвитку бізнесу та громад під час війни.

Загалом семінари відвідали 96 представників бізнесу та органів місцевого самоврядування, близько 20 громадських організацій.

Щиро дякуємо всім учасникам та спікерам за участь у заходах. Радіємо з приводу того, що змогли надати Вам досить цінну інформацію та визначитися з вектором розвитку. 

Проєкт "Підтримка агробізнесу Запорізької області в кризовий період" триває. Після вебінарів ми вже надали близько декілька десятків індивідуальних консультацій, то ж доєднуйтесь!

Заходи організовано за проєктом Офісу перспективного розвитку «Підтримка агробізнесу Запорізької області в кризовий період» за підтримки ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.